| Subtotaal : | € 0,00 |
| BTW (21%) : | € 0,00 |
| Totaal : | € 0,00 |
Vanaf € 110,95 per stuk
Productinformatie
Varianten
Aantal
Prijs
€
Eenvoudig je eigen schutting samenstellen
Kies uit verschillende materialen, kleuren en types en zie direct de prijs van jouw schutting.
ConfiguratorEen schutting is vaak pas echt af met een bijpassende poort. De Premium tuinpoort Grenen 90x195 is een enkele poort met een doorgang van 90 cm en een hoogte van 195 cm, perfect voor een eenvoudige doorgang van en naar de tuin. De poort sluit naadloos aan op schuttingen in dezelfde houtsoort, waardoor je tuin een geheel vormt. Het hout is geïmpregneerd en daardoor goed beschermd tegen vocht en weersinvloeden, wat zorgt voor een tijdloos en duurzaam resultaat.
Voordelen op een rij
Eigenschappen van Grenen
Grenen is meestal afkomstig van een grove den, een naaldboom die groeit in de bossen van Noord- en Midden-Europa. Doordat de houtsoort eenvoudig te bewerken is, wordt deze veelvuldig ingezet en is het een van de meest gebruikte houtsoorten voor in de tuin of voor buitengebruik. Grenen kenmerkt zich door een fijne tot matige nerf met een licht en harsrijk karakter.
Het hout is geïmpregneerd, wat betekent dat het onder hoge druk is behandeld met beschermende middelen. Hierdoor wordt het hout beter bestand tegen vocht, houtrot, schimmels en insecten. Houd bij de aanschaf rekening met een aantal natuurlijke eigenschappen:
Montage
Het monteren van een poort is goed zelf te doen wanneer je een beetje handig bent. De poort wordt gemonteerd met een kozijn dat je stevig bevestigt tussen twee houten of betonnen palen. Vervolgens hang je de poort op aan de schroefogen, zodat je deze netjes waterpas kunt afstellen. Daarna monteer je de slotkast en werk je het geheel af met een aanslaglat. Zo zorg je voor een goed sluitende en stabiele poort.
Let op: zorg ervoor dat je de poort altijd 5 centimeter boven de grond laat zweven. Bij vorst kan de grond opvriezen waardoor de poort klem loopt. De bovenzijde van je schutting aanhouden is een goede richtlijn en zorgt voor een strak resultaat.
Combineer met
De schutting maak je pas echt compleet met een mooie tuindeur in dezelfde houtsoort en een strakke afdeklat. Zo geniet je van optimale privacy en is je tuin goed afgeschermd. Denk bij het toevoegen van een poort ook aan de volgende producten:
Premium tuinpoort van zwart gespoten grenen hout, afmeting 100×195 cm, hoogwaardige uitvoe...
Vanaf € 170,95 per stuk
Premium tuinpoort Grenen 110x195 met thermisch verzinkt stalen frame voor een nette, stevi...
Vanaf € 124,95 per stuk
Premium tuinpoort Nobifix 140x195 cm: hoogwaardige uitvoering met versterkt frame van Nobi...
Vanaf € 219,95 per stuk
Tuindeur zwart gespoten 150cm: een strakke, moderne toegang tot je tuin met een luxe uitst...
Vanaf € 230,00 per stuk